Plus

12 věcí, které nevíte o seriálu Přátelé

14. září 2013 v 17:10 | Redakce

Čauwés, čučíte na seriál Přátelé? Máte ho tak rádi jako my? Podívejte se na 12 věcí,
které jste o tomto kultovním seriálu nevěděli!

 1. Než se tvůrci pevně rozhodli pojmenovat seriál pod názvem Přátelé (Friends), přemýšleli nad názvy jako: Přátelé jako my, Přes chodbu, Šest v jednom, Tenkrát ve West Village a Kavárna Insomnia.
 2. Představitel Chandlera (Matthew Perry ) byl během natáčení zavislý na drogách a posléze se léčil. Na jeho postavě se to projevilo tím, že byl oteklý a přibral.
 3. Natočení epizody zabralo 3 až 6 hodin. Pokud vtip nezafungoval, natáčení se zastavilo a hercům byli dodány nové přepsané scénáře. Mezitím, aby diváci v publiku byli spokojení, dostávali pizzu a vodu v lahvích.
 4. Scénáristé také zamýšleli, že Chandler bude homosexuál.
 5. Kultovní gauč v kavárně, ve které přátelé vysedávali, našel jeden z členů štábu ve sklepě v budově studia Warner Bros, které seriál vyrábělo.
 6. V epizodě "Bratrská láska" pije Joey lahvové pivo, a kdo se pozorně díval, jistě si všiml, že se jedná o českou plzeň, která je v New Yorku drahá a velmi populární.
 7. Lednice v bytě Moniky skutečně fungovala, byla plná nápojů a občerstvení pro štáb.

  Chceš číst další zajímavosti ze seriálu ? Klikni na celý článek
  → → →

Vychytávky - Citrón

9. září 2013 v 20:35 | Klárka

Toto ovoce není jen žluté a kyselé. Má spoustu účinků! Chcete znát naše rady? Pojďme na ně!1. Zesvětlovač Vašich vlasů
Naneste na Vaše vlasy vymačkanou šťávu z citrónu a běžte na sluníčko nebo jednoduše vlasy vyfoukejte fénem. Budete mít krásné světlé melíry.

2. Tonikum na pleť
Léčivé látky obsažené v citrónu smršťují pleť a vysuší z ní mastnotu. Na ubrousek nebo vatový kroužek naneste trochu citronové šťávy a Vaší pleť jím jednou denně potřete.

3. Bělidlo na zuby
Citrónová šťáva doslova vyžírá jakoukoliv barvu a vždy zbyde jen bílá. Vezměte svůj kartáček na zuby a vymačkejte na něj citrónovou šťávu. Zuby pár minut čistěte a to jen zvenku (vnější část) a potom si vypláchněte pusu. Citrónová šťáva je velmi agresivní, takže nedoporučujeme čistit každý týden, ale pouze jednou do měsíce. Mohlo by se stát, že byste nejenom neměli zuby bílé, ale potom už byste neměli žádné.

4. Ničidlo lupů
Preventivně by užívání moc nepomohlo, ale již vzniklé lupy zničit zvládne. Vmasírujte citronovou šťávu do svých vlasů, nechte působit pět minutek a poté použijte šampon jako kdy jindy.

Chcete znát další rady? Klikněte na celý článek!
Super.blog.cz - Máme Vás rádi!

Vychytávky - Balzám na rty

8. září 2013 v 7:15 | Redakce
Čus dámy, používáte balzám na rty jenom na rty? Děláte chybu! Jeho využití je totiž daleko širší, než si kdokoliv z Vás myslí. Přinášíme Vám proto 6 typů co s balzámem, když je třeba! (Níže uvedené vychytávky nedoporučujeme dělat pravidelně, nýbrž jedině tehdy, když není po ruce nic jiného než právě balzám na rty.)


1.) Rozjížděč zipů
Zaseklý zip Vás zajisté dokáže naštvat. Nezkoušejte trhat a ani do zipu neflusejte! Když do něj vmažete trošičku balzámu na Vaše úžasné rty, rozjede se!

2.) Poškrábané DVD nebo CD
Dokáže Vás vytočit když se Vám kvůli poškrábání neustále zasekává písnička na CDéčku nebo oblíbený film na DVDýčku? Nezoufejte. Vytáhněte kouzelný balzám a papírovým ubrouskem ošetřete!

3.) Olejnička
Vržou Vám dvířka od poličky nebo dveře? Popadněte tyčinku na rty a nastane konec vrzání. Myšleno na těch dvířkách nebo dveřích. Od jinýho vrzání to nepomůže..

4.) Boty do roboty
Máte nepěkně vypadající boty a nevíte co rychle dělat? Vezměte papírový ubrousek a náš kouzelný lůj a botičky namažte. Budou se lesknout, jako nové.

5.) Jako lubrikační gel
Znáte anální sex? Ne? To nevadí, jdeme dál.

6.) Obočí. Nemyslím do očí!
Jak jistě víte je výborné mít obočí, které drží tvar. Pomažte jej proto jelením lojem a poté pročešte. Celý večer se bude oslnivě leskout a ani trochu se nepohne.


Čekuj Super.blog.cz, kámo!

Vyvolení online!

7. září 2013 v 13:14 | Redakce
Čau bloggáči, chcete vědět co se teď děje ve vile? Jste líní dojít zapnout telku? Klikněte na jednotlivé odkazy a podívejte se do vily! Sledujte celou vilu pomocí několika odkazů! Tohle ani v telce nechytíš!Když jsou všichni Vyvolení společně pohromadě, všechny online kamery zabírají jeden prostor,
pokud sou na skupiny, kamery jednotlivě zaznamenávají každý kout vily.

Buď online! Buď online s Námi!
Super.blog.cz

 
 

Reklama